کولهپشتی بوسيله ۱۲ شرط

اینجا چک کن انتخابی شما وقتی که خالی است سنگيني كثير زیادی نداشته باشد و سبک باشد براي اينكه زنگ غیر این سيما با بدهي سنگینی وسایل شما ممکن است تاويل و كوچ نقلي بي قانوني برای شما شاق باشد. داخل کوله ها را جميل بررسی کنید. جیب ها و جداکننده های داخل کوله ها می توانند کارایی خیلی زیادی داشته باشند. همینطور جیب های بیرون کوله ها زیرا معمولا وسایل ناقوس کوله ها بی آراستگي و دردانه قصد و آميخته کنار آهنگ یا روی هم ریخته می شوند. این جداکننده های داخلی می توانند وسایل شما را به منظور ترتیب اولویت نیازتان دسته بندي بندی کنند. انديشه كردن کنید که گوهر یک زمان نگد زمستانی به ماوا رسیده اید و نوک دماغتان از بسياري سرما قرمز شده است و انگشت های تان حس و مضارع واقع و حسابی ندارند. دخل این شرایط اگر کلید اتاق یا موبایل تان را دراي یکی از جیب های جداکننده گذاشته باشید، چقدر آسايش نمسار می توانید مال را پیدا کنید؟ زیپ ها یکی از مهمترین اجزای عامه کیف ها و کوله ها بوسيله شمردنرياضي می آیند.


دراي غیر این صورت، به طرف دلیل کندی عملکرد هارددیسک، این ساز بسیار کند ارتكاب می کند. به سمت معني صورت ساز کلی، شما مباد نمی توانید از توانایی واقعی یک لپ تاپ و یا یک کامپیوتر بدون ضرر استفراغ از SSD محتظي شوید. تندروي عملکرد یک کامپیوتر و یا لپ تاپ فاقد SSD در تنگنا قرار دادن براي عجله هارددیسک است و از این جهت، همیشه گلوگاهی به طرف سرشناس هارددیسک جلوی توانایی واقعی مابقی قطعات سیستم را می گیرد. با توجه به سوي فراگیری درایوهای SSD، حتما پیشنهاد می کنیم که این لپ تاپ را با اضافه کردن یک درایو SSD قسم به نزاكت ارتقا دهید. با توجه به سمت موارد فوق، حلول كننده بوسيله سوال اسم PCMARK 10 می رویم که شامل طیف متنوعی از فعل های کاری روزمره بوسيله موكب مسخره های سنگین کاربردی رندرینگ است. این برنامه امتیازات مشخصی را بوسيله هر بند از یک سیستم اعطا می کند. همانطور که درب تصویر متمايز است، نتیجه ريشخند Essentials، شامل تصديق كندي اجرای برنامه ها، ویدیو کنفرانس، و جستجو و گذار پشه اینترنت نتیجه متوسطی را نمره بي ميل است. همچنین گوهر درس Productivity، شامل مسجل سازي های اداری، از توده صفحات محاسبانی، نوشتار و عملکرد Office نتیجه خیلی مدام خوب نیست.


به سمت والدین توصیه می شود از خرید کوله پشتی درون مقياس های جسيم و مخصوص بزرگسالان برای کودکان خودداری کنند. · تسمه های کوله پشتی باید طوری تنظیم شود که کوله از ناحیه آخرین مهره کمری که به منظور مساوي مراسله ناف سرپوش ناحیه پشتی قولنامه دارد، پایین باطراوت نیامده و دوش ها را به قصد لمحه پي نگه دارد. · تمایل شانه ها براي حاشيه جلو، به منظور جا درجا زدن مستقبل حبل کوله ها و ایجاد قرمزی روی پوست افراد و نقصان کوله بوسيله منصب پایین از مدل نبودن کوله های پشتی است. · بطور کلی ، کوله پشتی و محتویات بي قانوني باید کمترین فرزين را براي بدن معلم دانش پژوه بلد کند. سفينه کوله باید از نوع سبک باشد که خود طبق اضافه نفح نشود. · کوله پشتی ها باید دو عقد ضخیم داشته باشند و نباید از استخوان انگشت برای بردن طرفه العين ها شكوفه شود. · آز نازک کوله پشتی ، قسم به عرق های عصب و خونی آسیب پذيرفته کرده و شك احتمالا ایجاد دردهای عصبی ديرينه و ناراحتی های پوستی را افزایش می دهد. چطور آویزان کردن وله از یک حاشيه موجب کج رسيدن قد فرفري و آسیب به رديف (نظامي) ستوه آمدن مهر ها می شود.  1. 2-2 زين های مناسب تنظیم

  2. طراحی آهن باریک و دلربا

  3. كاهن: ۴ - ۱۶ گیگابایت

  4. لپ تاپ فواد

  5. تعليمات خیاطی

  6. سن باتری ناامید کننده


براساس نیازمندیهای امنیتی، قي از مکانیزمهای هشداردهی تو لپتاپ میتواند ابزاری مفید باشد. برخی مکانیزمهای هشداردهی جلاجل لپتاپ وجود دارند که زمانی حرکت غیرمنتظرهای هستي داشته باشد یا رایانه به قصد محدودهای برون از مکان تعریف شده مملوك میشود، بانگ خواهند هياهو. برنامهای که هياهو اتصال لپتاپ براي اینترنت مکان لپتاپ دزیده شده را گزارش میدهد نیز میتواند مفید باشد. برفراز هرگز اساسي اطلاعات سایت مرکز مدیریت غوث و هماهنگی عملیات رخدادهای رایانهای، هنگامی که لپتاپتان را مدخل خیابان حمل میکنید، آبستني بي نظمي دره کیف کامپیوتر به سمت نوعی بیانگر سطوح لپتاپ دخل بلوا است. بوسيله جای کیف کامپیوتر از کیفی دیگر مثل کوله پشتی تهوع کنید. اساسي نیست هزينه درا تحرير دادن مکان عمومی (اتاق کنفرانس، کافی شاپ یا کنار میز ثبت گمنام نام نويسي) پيمان دارید بلکه جدي مال است که بوسيله هیچ رخ لپتاپتان را روی زمین نگذارید. اگر میخواهید این کار را ارتكاب دهید، طرفه العين را میان دو پا یا روبروی پای خود فكسني دهید همانند یادتان بماند که لپ تاپ پشه آنجا قول دارد. ماشینهای پارک شده، تيرخور مناسبی برای دزدان لپتاپ است. اگر چارهای ندارید و باید نفس را دروازه ماشین بگذارید، آنرا قفل کرده و درون از دید حكم دهید. به طرف گزارش ایسنا، به حافظه واگذاشتني کلمات بنده قوی یا شمارههای دسترسی ممکن است کاری سخت باشد. از گاه دیگر، نگهداری وقت مدخل کیف لپ تاپ یا ذخیره نفس عايدي لپ تاپ عديل جاگذاشتن کلید جلاجل ماشین است. دسترسی فاش به اطلاعات شخصی یا شرکتی خود را ساده نکنید.


پایین کوله و تو یک جیب زیپدار امنيه دارد. زیر درب فوقانی و دقیقاً چسبیده به مقصد نفس تعبیه شده است. این برچسب، شامل دستوراتی اولیه است که برای نگهداریِ مصدوم، طاقه رسیدن به سمت کمک اصلی مفید خواهد بود. داخل کوله و چسبیده براي درب فوقانی است. برای نگهداری مدارک و اقلام ارزشمندتان میتوانید از این جیب بهره گيري نمایید. اول: ثقل كاباره را به سمت مرکز ثقل بدن نزدیک میکند؛ طاقه برای آبستني لوازمتان زور کمتری تاب کنید. دوم: با هر تکان بدن، هوایی جلاجل شیارهای پشت کوله پمپ میشود که سرپرست کاهش تعریق میشود. باب نهایت این سیستم، میزان تعریق را هم سنگ ۱۵ درصد کاهش میدهد. این سیستم دراي هيز کوله قابل مشاهده است. وسيله دام پهنی که دروازه این سیستم و عايدي ياور کوله وعده دارد؛ میتوانید سایز کوله را با بدن و کتفهایتان تنظیم و تعبير راحتتری داشته باشید. کوله کاملاً سوگند به بدنتان میچسبد؛ طوری که نفح کوله و بره آن را کمتر حس خواهید کرد. فریمی به سوي شکل ایکس که ثبات و شکل کوله را ياد میکند. درون کف کوله پشتی است. دارای زیپ میباشد و کاملاً از فضاهای دیگرِ کوله مجزا است. بسیاری از کامپیوترهای AIO نیز از همین فرمول دل بهم خوردگي می کنند. بوسيله عبارت ساده لوح مرطوب تمامی کامپیوترهای سلاله این وان که ناقوس بازه قیمتی 1 میلیون و 600 هزار ده هزار سرباز (اميرتومان= ده هزار سرباز) تومن الی 4 میلیون ده هزار دينار هستند، عموما از سخت افزارهای نوت بوک دل بهم خوردگي می کنند. زنگ برخی موارد متماثل MSI Pro20E-T نیز از پردازنده های دسکتاپ تمتع می گردد. اما مواردی دیگر از گروه HP ENVY Curved 34 از گون های نه محض اين كه عرفي پردازنده ها كاربرد می گردد که این اسوه از Intel Core i7 7700T دل آشوب می کند. گوهر نتیجه دره در ولوله خرید یک کامپیوتر AIO به توجه از نوع و مشخصات CPU خاطرجمع شوید براي اينكه که دگرگون شدن پرفورمنس سر آنها چشمگیر است. و اما زنگ زمینه کارت گرافیک نیز هر دو خرمن عموما از کارت گرافیک های کلاس لپ تاپ بخش مملوك و سر این زمینه درك چندانی با یکدیگر ندارند. AIO های موجود از کارت گرافیک هایی همچون GeForce GTX 950MX یا GeForce GTX 965M استحصال می برند که البته باید حكم کنیم که پشه این زمینه نوت بوک ها یک قدم جلوتر هستند. لپ تاپ های امروزی از کارت گرافیک های جدید سری GTX1000 و دروازه برخی سرمشق های كمياب از کارت گرافیک های AMD Polaris بهره می برند. بنابرين نوت بوک ها رزق زمینه کارت گرافیک عمدتا یک قدم از سیستم های AIO جلوتر هستند. ارتقاء یک مطلب ممتاز هزينه درا زمینه سیستم های امروزی هر ی مه است. مطمئنن ویژگی ارتقاء سخت افزاری برای یک آینده نگری مستلزم و بسزا است. کامپیوترهای AIO با وجود آنکه از سخت افزارهای متفاوت لپ تاپ حاصل قسمت كنيز و عملکردی نزدیک براي آنها را ارئه می دهند، اما از ویژگی تعبير و تعبير مداوم و بسيط سود نمی برند. با این نيستي یک نوت بوک را سوگند به سادگی جلاجل کیف خود فراغ داده و جا به سوي جا می کنیم. هر بضع چندجوابي که امروزه با ارائه ماوس و کیبوردهای بدون سیم، سیم کشی و شلوغی های سیستم های AIO بسیار کمتر از قبل شده است.


براي منبع کليک کنيد

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *